Lida zayıflama hapı değil bitkisel bir takviyedir. İçeriği tamane bitkisel özlerden oluşan lida içerisindeki turunç özleri sayesinde size tokluk hissi verir.
Bitkisel olmasından dolayı günümüzde en çok tercih edilen zayıflama ürünüdür. Çin’de geliştirilen ve üretimi yapılan lida doğru kullanımda ödem atmanızı ve kilo vermenizi sağlar.

LİDA İÇERİĞİ

Turunç Çiçeği Ekstresi (87,50 Mg.)
Lida, turunç’tan elde edilmiş olan synephrine (halk arasında iştah kesici) olarak bilinen doğal karışımlı bir maddedir. İçerisinde kimyasal madde bulunmaz sadece doğada bulunan bitki özleri vardır. Geçmişte obezite hastalarının zayıflamalarına oldukça yararı olmuştur. Sizde hemen lida sipariş verebilir ve hayal ettiğiniz kiloya kavuşabilirsiniz.

Cassia Tora Meyve Ekstresi (59,50 Mg.)
Lida zayıflama hapı, Cassia Tora bitkisinden elde edilen enzimler tıp ve sağlık konusunda önemi rol oynamaktadır. Genellikle bağırsak çalıştırma özelliği bulundurduğu için orijinal lida zayıflama kapsülünde de yerini almıştır.

Mandalina Meyve Ekstresi (52,50 Mg.)
Lida, genellikle iştah kesici olarak kullanılan mandalina meyve ekstresi sayesinde vücuda fazla karbonhidratların girmesini engeller ve kolesterolü düşürücü etkisi sayesinde kolesterolünüzü dengeler.

Dut Yaprağı Ekstresi (45,50 Mg.)
Dut yaprağı ekstresinin insan sağlığına birçok faydası vardır. İçerisindeki doğal karışımlar sayesinde lida zayıflama hapının kan yapıcı ve enerji verici özelliği vardır bu sayede gün içerisinde kendinizi enerjik hissedersiniz. Lida kullananlar bu konuyla ilgili çok olumlu dönüşler yapmaktadır.

Lidanın etkisini azaltan bazı unsurlar vardır.
Bunlar; Alkol, Antibiyotik, Demir Eksikliği,

Orjinal lida zayıflama hapını kullanırken dikkat etmeniz gereken diğer bir durum ise günlük 3 litre kadar su içmenizdir. Yan etki olarak ağız kuruluğu yapan lida
su içmenizi sağlamaktadır.

Lida bitkisel bir ürün olmasına rağmen lida ile beraber asla başla bir zayıflatıcı ürün kullanılmamalıdır.